środa, 19 lutego 2020

Fotorelacja z Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO, Warszawa 2020


Stanowisko firmy KAJA
Stanowisko firmy NOWODVORSKI 
Stanowisko firmy ZUMA LINE
Stanowisko firmy TK LIGHTING
Stanowisko firmy VIDEX
Stanowisko firmy CANDELLUX
Stanowisko firmy EMIBIG LIGHTING
Stanowisko firmy ELSTEAD LIGHTING
Stanowisko firmy SIGMA LAMPY
 Stanowisko firmy PROFI LIGHT
Na koniec - kilka zdjęć z części pokazowej i reprezentacyjnej


3 komentarze:

  1. Ja aktualnie szukam różne artykuły do wyposażenie pokoju dziecięcego. Tworzymy synowi własny kąt i przykładamy do tego dużą uwagę. Widzę po artykule, że fajnie jest postawić na nowoczesne oświetlenie.Targi miały miejsce rok temu, ale trendy pozostały nadal bardzo podobne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam problem z wyborem odpowiednich rur osłonowych, ponieważ kompletnie nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę. Budujemy dom, więc zależy nam na tym, aby każdy element był odpowiednio dopracowany. Z tego, co słyszałem to świetne gniazda można znaleźć w hurtowni https://www.asaj.pl/rury-oslonowe/ . Czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Myślę, że mogą mieć bardzo interesującą ofertę. Zależy mi na tym, aby wszystko było wykonane w odpowiedni sposób, bo nie chcę mieć żadnych problemów później z elektryką w swoim domu, jak z pewnością każdy z nas. Polecam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Oświetlenie mamy już wybrane do wnętrza, teraz skupiliśmy się na roletach. Spodobała nam się oferta jednej firmy - Agata Rolety producent osłon okiennych z dużym doświadczeniem i ciekawą propozycją. Duży wybór materiałów oraz kolorów. Sama już nie wiem, czy chcę żaluzje, rolety czy plisy. Wszystko mi się u nich podoba.

    OdpowiedzUsuń