poniedziałek, 11 marca 2019

Fotorelacja z targów Gardenia 2019


W tym roku, podobnie jak w poprzednich, wybrałam się na targi Gardenia do Poznania. Lubię zaczynać wiosenny sezon projektowy od zorientowania się, co jest aktualnie trendy. 

Fotorelację zaczynam od kortenu. Materiał ten cały czas jest na topie i znajduje coraz więcej zastosowań. Poniżej produkty firmy Biżuteria ogrodowa - rdzą malowane oraz Cortena
 Na targach pojawiło się wiele interesujących produktów ułatwiających uprawę roslin. Poniżej kilka ujęć stoisk firm oferujących różne donice.
Pozostając w tematyce wyposażenia - poniżej stół, w którym można prowadzić swoją własną uprawę :)
Ciekawym rozwiązaniem, które pojawiło się na targach, były podniesione warzywniki. Podwyższone rabaty to bardzo ergonomiczne rozwiązanie
W oko wpadły mi także rozwiązania firmy Cana Concept - projektującej modułowe kuchnie, które można dostosować do róznych warunków. 
Sercem targów było oczywiście stoisko OSTO oraz ogrody biorące udziął w konkursie "Inspiracje - Aranżacje".
Na targach można było także zobaczyc bardzo ciekawe elementy wyposażenia. Mój faworyt to Nardi - włoski producent mebli ogrodowych.
 Bardzo ciekawe stoisko zaprezentowała firma Plastiflora - produkcent artykułów dekoratorskich i florystycznych.
Zdecydowanie najbardziej popularnym stoiskiem była ekspozycja Parkowych Atrakcji. Odwiedzających chętnie testowali różne rozwiązania - mega szchy, bilard plenerowy, ściankę przytulankę czy wiele innych.
Na targach nie mogło zabraknąć także ciekawych stoisk producentów i dystrybutorów wyposażenia wnętrz, tarasów i ogrodów. Poniżej Plan B oraz Jessi.
 Fotorelację kończę zdjęciami stoiska Growtent - specjalizującą się w dostarczaniu narzędzi umozliwiających skuteczną uprawę roślin w warunkach domowych.

6 komentarzy:

 1. Czy wystawiają się na takich targach firmy, które sprzedają grille? A może masz coś do polecenia? Pochwalisz się z jakiego grilla korzystasz? Masz coś specjalnego, czy to raczej zwykła propozycja? Szukamy z żoną odpowiedniego grilla i przyznam, że kompletnie nie wiemy, na co się zdecydować. Chcemy grilla kupić na pewno u https://polgrill.pl/ no bo jakość ich produktów jest niezaprzeczalna. Spodobały nam się w sumie 2 modele. Całkiem inne i teraz szukamy w internecie jakiś informacji, bo może uda się je szybko znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że tak jak i ja interesujesz się ogrodnictwem i aranżacją architektury otoczenia. Koniecznie sprawdź ofertę Polskiego Ogrodu to firma ogrodnicza spod Wrocławia, która projektuje ogrody. Ja zasięgnęłam od nich pomocy i dzisiaj cieszę się najładniejszym ogrodem na naszej ulicy, a jest długo bo aż 150 domów. Sama jeżdzę też do hurtowni ogrodniczych w poszukiwaniu bardziej wyszukanych roślin, które pielęgnuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na takich targach dowiedziałam się, jak zajmować się borówką w swoim ogrodzie, jeśli tylko oczywiście będę ją miała. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę http://www.borowka.pl/ , bo jest to świetna szkółka drzew i krzewów. Mają różne rodzaje borówki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam kiedyś relację z tych targów, jak aranżowałam sobie otoczenie domu. Fajne inspiracje. Teraz zajmujemy się bryłą. Wreszcie mam też piękną balustradę z firmy https://salgat.pl/, której nie mogłam się już doczekać. Nasz taras wygląda pięknie i jest wykończony w 100%. Wcześniej zamawiałam też płyty tarasowe, które sobie sami położyliśmy. To tak bardzo cieszy, jak człowiek dopieszcza swój własny dom i działkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie relaks w ogrodzie jest bardzo ważny. Po 8 godzinach pracy gdzie oprócz tego mam dom na głowie potrzebuję chwili dla siebie. Na https://www.emako.pl/pol_m_Ogrod-i-zwierzeta_Relaks-w-ogrodzie-4791.html zamówiłam sobie parasol ogrody, który zapewnia mi cień, gdy odpoczywam na leżaku. Idealny sposób na schłodzenie się w gorące dni.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem, w jaki sposób zająć się własnym ogrodem, dlatego sprawdzam najpierw wszystkie informacje w internecie, ponieważ bardzo zależy mi na tym, aby wszystko było dobrze uporządkowane. Fajną opcją na sprawdzanie takich informacji i inspiracji jest strona https://portalmodowy.pl/piekny-wyglad-drewna-przez-wiele-sezonow-poznaj-najlepszy-sposob-na-konserwacje-drewnianych-hustawek-ogrodowych/ . A może macie inne propozycje?

  OdpowiedzUsuń