czwartek, 1 listopada 2018

30 tys. kroków i 5 godzin zachwytów, czyli targi ORGATEC 2018 w Kolonii cz.1

W tym roku miałam okazję wybrać się na międzynarodowe tragi poświęcone projektowaniu i wyposażaniu przestrezni biurowych - ORGATEC w Kolonii. Poniżej pierwsza część fotorelacji z 5 godzinnego spaceru z aparatem.


2 komentarze:

  1. Nigdy nie byłem na takich targach, dlatego jestem bardzo ciekawy, czy są również wystawiane firmy, które oferują biurka dla graczy? Właśnie nad takim biurkiem się rozglądam i mam dość duży problem, jeśli chodzi o wybór, bo nie wiem do końca, na co się zdecydować. Myślę, że może spodobać mi się oferta Micota Gaming Store. Z tego, co na ten moment czytałem, to mogę powiedzieć, że mają świetne opinie. Użytkownicy są bardzo zadowoleni, a dla mnie jest to najważniejsze rekomendacja użytkowników takiego biurka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Powiem Wam szczerze, że też kiedyś brałam udział w takich targach, ale głównie, jeśli chodzi o ogród i zainspirowałam się wieloma kwestiami. Koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę https://florexpol.eu/roze/1994-roza-wielkokwiatowa-chopin.html . Tam znajdziecie super propozycje roślin!

    OdpowiedzUsuń